Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 295174070.
Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas info@gilijosmokykla.lt

Mokinių regioninė konferencija

Vasario 14 dieną mokykloje vyko regioninė konferencija "Žiniukų akademija", skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Į renginį susirinko gausus būrys dalyvių: savo atliktus projektus, tyrimus, veiklas pristatė 142 mokiniai su juos kuruojančiais 59 mokytojais iš 14 miesto ir 5 Klaipėdos apskrities mokyklų. Klausytojams pristatyta 70 pranešimų iš pasaulio pažinimo (48 pranešimai), matematikos (2 pranešimai), kalbų (4 pranešimai), meno (3 pranešimai), integruotų (13 pranešimų) sričių. Veikė 8 darbo sekcijos, kurioms vadovavo "Gilijos" mokyklos mokytojai. Mokiniai demonstravo savo sukonstruotus gaminius, atliko įvairius bandymus ir eksperimentus, uždavė klausimus, ugdančius pilietiškumą... 5-oji mokinių konferencija dar kartą patvirtino gerą tiesą - kiek šalia mūsų išmanių protingų ir kūrybingų asmenybių. Tad padėkime ir toliau joms tobulėti ir skatinkime atsiskleisti naujoms.