Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 295174070.
Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas info@gilijosmokykla.lt

Šv. Agotos diena

Vasario 5 dieną pailgintos dienos grupės mokiniai minėjo  duonos dieną. Mokiniai buvo supažindinti su duonos atsiradimo istorija, minė mįsles, pasidalino jau žinomomis ir sužinojo naujų patarlių apie duoną. Labiausiai mokiniai smalsavo mokyklos valgykloje, kur patys maišė, minkė  tešlą, formavo kepaliuką ir konvekcinėse krosnyse kepė duonelę. Kepinys savo aromatu svaigino, o skonis pranoko lūkesčius. Buvo įdomi, pilna gerų emocijų diena. Dėkojame grupės mokytojai Ievai už gražią iniciatyvą ir valgyklos darbuotojams už šiltą mokinių priėmimą.