Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 295174070.
Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas info@gilijosmokykla.lt

Dovana - edukacinė pamoka

Pailgintų grupių mokiniai dalyvavo piešinių konkurse ,,Mano svajonių akiniai'', kurį organizavo ,,Optio optika''. Firmos atstovai už dalyvavimą konkurse mokiniams įteikė dovaną - edukacinę pamoką ,, Mano akys sveikos''. Pamokėlės metu vyko diskusija, klausimų-atsakymų popietė, kurioje mokiniai gavo naujų žinių, praplėtė akiratį apie akių priežiūrą, jų saugojimo profilaktiką, išsiaiškino veiksnius, kenkiančius regėjimui. Dėkojame grupių auklėtojoms Jūratei Kėblienei ir Ievai Brazauskaitei-Kubilienei už iniciatyvą, organizuojant konkursą.