Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 295174070.
Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas info@gilijosmokykla.lt

Dėkojame mokyklos bendruomenės nariams pagyvinusiems mokyklos vidines ir lauko erdves...

Moliūgas yra tikras pasakų ir nuotykių herojus. Išaušo vidurnaktis – ir pelenės karieta pavirto į moliūgą, o štai spalio pabaigoje kone visame pasaulyje švenčiama Helovino šventė, kurios pagrindinis akcentas taip pat yra moliūgas. Moliūgas yra ta daržovė, kuriai ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas ne tik pasakose, bet ir mūsų virtuvėje. Tai - tikra vitaminų bomba ir maistas visapusei sveikatai. Atkeliavę pas mus iš Meksikos, jie vis labiau populiarėja ir mūsų šalyje. Tai – itin naudinga daržovė, nes moliūgą galima suvartoti visą: tiek minkštimą, tiek sėklas, tiek ir žievę. Šie geltonieji milžinai turi gausybę naudingųjų medžiagų, dėl to neretai moliūgai vadinami natūraliu polivitaminu.

Turiningų Rudens atostogų mokinukams. Laukiame jūsų grįžtančių lapkričio 4 d.